Esband Formavimo juosta

Projektavimas

UAB “Techvitas” − nuo 1999 metų sėkmingai veikianti ir vis auganti vakarų Lietuvos įmonė, su padaliniais Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Kėdainiuose, Utenoje ir Tauragėje. Savo veiklą pradėjusi techninių konsultacijų srityje, šiandien įmonė ypač sėkmingai vysto veiklą tiekdama įrenginių dalis pramonės įmonėms. Pagrindinės veiklos sritys − techninės konsultacijos, įrenginių dalių tiekimas ir montavimas.
Nuo pat veiklos pradžios siekiama padėti pramonės įmonėms taikyti naujausius technologinius sprendimus ir išlaikyti ilgalaikio bendradarbiavimo santykius su klientais. Siekdama įgyvendinti pagrindinius tikslus, UAB “Techvitas” yra subūrusi aukštos kvalifikacijos patyrusius darbuotojus, atstovauja tik patikimiems ir aukštą kokybę garantuojantiems Europos šalių gamintojams.

UAB “Techvitas” savo klientams siūlo tik aukštos kokybės prekes ir užtikrina optimalų kainos ir kokybės santykį. Nuolat planuojama, kaip būtų galima plėsti paslaugų ir prekių asortimentą, atitinkantį klientų poreikius ir veiklos specifiką. Kokybiškos įrenginių dalys lemia ilgalaikį įrenginių funkcionavimą ir mažina prastovų laiką bei jų tikimybę – tai leidžia pramonės įmonėms sumažinti gamybos kaštus.

Gerėjantys įmonės rezultatai rodo augantį klientų pasitikėjimą įmone ir jos tiekiamomis prekėmis bei vykdoma veikla.

TECHVITUI - Latvijos universiteto apdovanojimas

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.